Мова 9 клас

5 коментарів:

 1. ДЯКУЮ ЗА МОЖЛИВІСТЬ ПОЧЕРПНУТИ ЗНАНЬ ІЗ ВАШОГО ТВОРЧОГО ДЖЕРЕЛА.

  ВідповістиВидалити
 2. Доброго вечора. Я все більше дивуюся та насолоджуюся вашою роботою))) Скажіть, будь ласка, а будуть у вас нові матеріали презентацій за програмою?)))

  ВідповістиВидалити
 3. Дякую! Дуже приємно!
  Так, я створюю нові презентації. На головній сторінці зазвичай відмічаю: "Розміщено презентацію для ... класу з теми.....". Заходьте)))

  ВідповістиВидалити
 4. Многу ми е драго што запознав човек како ДР ВЕЛ, неговиот прекрасен. имав ужасно време во мојот брак, мислев дека мојот живот заврши бидејќи ништо повеќе не се движеше во мојот живот, мојот брак не е стабилен, исто така, работите не се одвиваат непречено на моето работно место. Мојот сопруг го мачеше мојот живот, носеше секакви жени што ги бранеа во нашиот брачен дом, јас бев навистина збунет со мојот живот, само чувствувам дека самиот си го одземам животот. но, с things се менува за добро кога го запознав Д -Р ВЕЈЛ, му кажав за однесувањето на мојот сопруг и како се однесува со мене Д -Р ВЕЈЛ ме замоли да не плачам повеќе дека с everything ќе биде во ред. Д -Р ВЕЈЛ ми кажа работи што треба да ги правам и јас соодветно ги прашувам тој ме замоли да ги направам. Ги платив сите предмети потребни за да го излечам шармот што го прави мојот сопруг да се однесува лошо кон мене. откако платив за овие ставки ДР ВЕЈЛ направи префектна работа за мене. Додека го читате ова сега, мојот сопруг се однесува добро и јас и децата дома. Сето тоа благодарение на DR WALE. можете да стигнете до ДР ВЕЈЛ на неговиот WhatsApp/Viber: +2347054019402 ИЛИ Е -пошта: drwalespellhome@gmail.com

  ВідповістиВидалити